בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | 'הכל יחסי' - מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את יוסי לחיאני -מנהל משרד ליחסי ציבור וניהול מדיה

'הכל יחסי' - מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את יוסי לחיאני -מנהל משרד ליחסי ציבור וניהול מדיה

'הכל יחסי' -  מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את יוסי לחיאני -מנהל משרד  ליחסי ציבור וניהול מדיה

הכל יחסי – מכירים לעומק את אנשי היח"צ בתעשייה:
 מתארח אצלנו בבלוג השבועי של לינקטון  יוסי לחיאני מנהל משרד יחסי ציבור וניהול מדיה במגזר החרדי 
יוסי לחיאני (22) מנהל משרד יח"צ וניהול מדיה מצליח במגזר החרדי, נשוי למור לחיאני בעלת המשרד MORE לעיצוב מיתוג ופרסום ואבא לאדיר בן 11 חודשים.

מהו תפקידו של איש היח"צ לתפיסתך?
לנווט את היצירתיות לטובת האומן, תמיד לחשוב מחוץ לקופסא ולבצע. את הדברים הסטנדרטים כמעט כל אחד יכול לבצע, אבל לחשוב 10 צעדים קדימה רק יחצ"ן טוב יכול.

 קצת על המשרד- אומנים בולטים שיוצגו ומיוצגים לאורך השנים, תחום הפעילות וכד'
משרד היח"צ שלי נותן שירות של יחסי ציבור וניהול מדיה לאומנים, עסקים ואישי ציבור.
מעל ארבע שנים אנו מנהלים את המדיה של גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח, יחד עם זאת במחלקת היח"צ אנו נותנים שירות לזמרים מהשורה הראשונה של המגזר כדוגמת: אופיר סלומון, הינדיק, איציק אורלב, אבישי אשל, יהודה בן דוד, שלומי יפרח, אופיר חיים ועוד…

שתף/שתפי אותנו ברגע שיא שחווית במהלך העיסוק בתחום היח"צ לאמנים.
בתחילת השנה העברית קיבלתי שיחת טלפון משדר רדיו קול ברמה עמירם בן לולו, הוא ביקש ממני לפתוח את הרדיו, פתחתי והופתעתי, הוא בישר על זכייתי בתואר יחצ"ן השנה לשנת תשע"ו, זה ריגש אותי מאוד, עוד לא הייתי אז בן 22 אפילו וכבר להיות במקום הזה לאחר עבודה קשה – זה עושה טוב, מקווה מכאן רק לעלות עוד. וזה המקום להודות גם למנהל התוכן הקל של הרדיו עמי מימון על שיתוף פעולה פורה.

כיצד מתבטא התפקיד שלך בליווי לינקטון חדש לשיר או אלבום המופץ לתקשורת?
אני ממליץ לאומנים שלי לא לוותר על האופציה של 'לינקטון' זה מוסיף המון למערכת היח"צ וללא ספק עוזר בקידום השיר והגעתו למקומות מכובדים מאוד. מכיוון שאני מכיר את מערכת 'לינקטון' דיי טוב, אנחנו כבר יודעים איך לנווט את העיצוב הוויזואלי שיראה טוב, מעניין ומסקרן.

מה מיוחד ושונה בהתנהלות מול המדיה החרדית אלו שינויים חלו בה אם בכלל?
יש המון כללים של כן ולא, בעיקר לא. המגזר החרדי מאוד שמרן לגבי התוכן המוזיקלי, אם בעבר קאברים של שירים חילונים מובהקים כגון 'אני פוסעת' של שרית חדד שבוצע ע"י הזמר המיתולוגי ישראל אדרי היה מקבל מקום ראשון בהשמעות, היום רק ביצוע מקור מדבר למאזינים. תן להם להיטים חדשים, הם לא רוצים לשמוע את מה שיש למגזר החילוני להציע. לכן אומנים בדרך כלל מתייעצים איתי הרבה לפני שלב המאסטרינג, החל מבחירת המילים, כיוון הלחן ואפילו המעבד והנגנים.

מה הדבר האישי והמיוחד שהאמנים שלך מקבלים בעבודה איתך?
יחס אישי, הם לא זורקים אצלי שיר והולכים. אנחנו מדברים לפעמים כמה פעמים ביום כשצריך. אני מונע להם בעיות עתידיות ע"י הליווי שלי.

אם לא הייתי במקצוע הזה, הייתי …..? :)
לחלוטין אבא במשרה מלאה!

 ולסיום: טיפ קטן לאנשים שכל חלומם הוא להצליח בתעשיית המוזיקה.
האומנים החדשים בז'אנר המזרחי דתי בדרך כלל עוברים אצלי ורובם ככולם רוצים כבר להיות גדולי הזמר מהשיר הראשון, זו עבודה קשה להסביר להם שיש דרך ארוכה וקילומטראז' שצריך למלא לפני שאתה מגיע להיות יניב בן משיח הבא.
אבל העובדה שעבודה קשה, רצינית ועקבית – משתלמת!

 

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה