בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | פוסט ביכורים המספר לכם, אמנים עצמאיים, מה לינקטון עושה בשבילכם- דור העתיד של המוזיקה בישראל, ובסיומו חידה: מה הקשר בין הדסטארט והצימרים הכי שווים בארץ? (רמז: שתי הפתעות שוות מחכות לכם בפנים)

פוסט ביכורים המספר לכם, אמנים עצמאיים, מה לינקטון עושה בשבילכם- דור העתיד של המוזיקה בישראל, ובסיומו חידה: מה הקשר בין הדסטארט והצימרים הכי שווים בארץ? (רמז: שתי הפתעות שוות מחכות לכם בפנים)

פוסט ביכורים המספר לכם, אמנים עצמאיים, מה לינקטון עושה בשבילכם- דור העתיד של המוזיקה בישראל, ובסיומו חידה: מה הקשר בין הדסטארט והצימרים הכי שווים בארץ? (רמז: שתי הפתעות שוות מחכות לכם בפנים)

כל אמן שעובד איתנו יודע שאנחנו לוקחים את העבודה באופן הכי אישי שאפשר. אנחנו כאן כדי לעזור, להקשיב ולייעץ. אחרי הכל- ההצלחה שלכם היא הצלחה שלנו. המשפט הזה הופך למדוייק במיוחד אתכם האמנים העצמאיים, שאין לכם עדיין גב בדמות חברת תקליטים או גוף גדול שיכול לדחוף ולקדם אתכם בערוצים שלהם. אתם למעשה האתגר הכי גדול שלנו וכל הצלחה שלכם היא התרגשות אמיתית עבורינו.

לינקטון נולדה כדי לחולל שינוי, וגם הצליחה! –  בצורת העבודה, באיכות השירות,  ברמת החשיפה, בדאגה שלנו לפרטים הקטנים- בפן הטכנולוגי וגם באנושי- מתוך הבנה בסיסית שאתם מפקידים בידינו את האוצרות שלכם והתפקיד שלנו הוא לדאוג להם ולתת כל מה שצריך על מנת להגדיל את פוטנציאל החשיפה שלהם.

 קצת עובדות ומספרים לפני שמתחילים:

  האני מאמין של לינקטון והדרכים הרבות שלנו לקיים אותו בפועל:

 אין אמנים קטנים- רק פער בהזדמנויות.

הדבר בא לידי ביטוי באופן הכי מובהק כשמדובר באמנים עצמאיים או שמות חדשים. אחד הדגשים המרכזיים באני מאמין של לינקטון הוא מתן יחס שווה לכל אמן באשר הוא– בין אם הוא מהגדולים והמוכרים ביותר, או השם הכי חדש והקול הכי טרי. אנו מקפידים על כך בתהליך ההפצה ומתייחסים לכך בכובד ראש בכל אלמנט חשיפה נוסף שאנו נותנים. הזדמנויות החשיפה כה חשובות, שאפילו הקמנו כמה פלטפורמות ללא תשלום נוסף במיוחד עבור זה..

כך עובדים החוקים של לינקטון לטובתכם:

 הפצה שווה לכל אמן ושיר:

 • המפגש הראשון של אנשי המדיה עם השיר החדש שלך ייעשה במייל ייחודי הכולל רק את הלינקטון שלך ושום דבר אחר שיגרום להסחת דעת.
 • הלינקטון הבא שיופץ יישלח רק לאחר פרק זמן גדול – על מנת לתת לך את זמן החשיפה ותשומת הלב הראוי בתקשורת.
 • אפליקצית לינקטון  שולחת גם הודעת פוש  לכל משתמשיה ומבשרת על יציאת הלינקטון החדש שלך. שירות לינקטון הינו היחיד הכולל גם באפליקציה ואנו שמחים לומר שההטמעה שלה שתעשייה ובקרה אנשי המדיה הוכתרה בהצלחה אדירה , שבסופו של דבר מתורגמת לעלייה בסטטיסטיקות הצפייה בכל לינקטון.
 • מדי יום חמישי נשלח לכל משתמשי המערכת עדכון שבועי של כל הלינקטונים שיצאו במהלך השבוע- וכולל גם את לוח ההופעות הרלוונטי לשבוע הקרוב. העדכון השבועי מגדיל בעשרות אחוזים בממוצע את סטטיסטיקות הצפייה של כל לינקטון.

אתר לינקטון- דף הבית של המוזיקה בישראל

 • אלפי כניסות משתמשים ביום לעמוד הבית של לינקטון, מאפשרות לכם לספר לעולם על הופעות קרובות שלכם, באמצעות לוח ההופעות של לינקטון שבנינו במיוחד עבורכם. רוצים לעדכן אותנו על הופעות קרובות? תוכלו לעשות זאת במייל למנהל הפרוייקט הצמוד שלכם/ לפנות דרך כניסת האמן שלכם למערכת.
 • אנו מקפידים לתת בדף הבית שלנו חשיפה שווה ומקסימלית לכל האמנים העובדים איתנו- בלי קשר למי הם וכמה הם מוכרים: גם אתם תופיעו בו במהלך כל השבוע שלאחר הפצת הלינקטון שלכם. החשיפה הנוספת הזו יוצרת סקרנות ומעודדת חיפוש של התוכן שלכם.
 • קטלוג לינקטון הוא קטלוג המוזיקה הרחב, הדינאמי, הרלוונטי והנחשב ביותר בתעשיית המוזיקה. אנשי המדיה של הרדיו, העיתונות  והאינטרנט חיים בתוכו, אבל לא רק: הוא הפך לכלי עבודה מרכזי גם עבור מלהקים לתכניות מסוגים שונים, חברות פרסום, ועוד מגוון רחב של בעלי תפקידים היכולים לתת תפנית אדירה לקריירה שלכם.

 כלים נוספים שהקמנו במיוחד עבורכם:

 • עמוד הפייסבוק שלנו מונה כמעט מ7000 עוקבים המחכים לשמוע אודות התוכן החדש שלכם. אנו מעלים כל לינקטון חדש שיוצא, עם תקציר קטן ומעניין שיגדיל את סיכויי הכניסה אליו על ידי העוקבים אחרינו בפייסבוק.  המטרה: להפיץ את הבשורה גם לקהל יעד חדש ולא רק למדיה. ההפצה הנוספת הזו יוצרת דיון ומאפשרת לכם ולקהל נוסף  להמשיך לשתף את הלינקטון ולפרגן.
 • הבלוג המאוד פעיל  של לינקטון נולד במיוחד עבור המטרה החשובה של מתן חשיפה נוספת לאמנים עצמאים המעוניינים בכך. זהו כלי שיכול למנף אתכם ואת השיר החדש, לשמש כלי מעולה לשיתוף ברשתות החברתיות ולספר את הסיפור שלכם ושל המוזיקה שלכם. לקוחות לינקטון ורוצים להופיע בבלוג? צרו איתנו קשר!
 • LINK ME– אנציקלופדית האמנים של אנשי המדיה–  כלי ייחודי המאפשר לאנשי המדיה לבצע חיפוש בכל קטלוג האמנים העובדים איתנו על פי ז'אנר מוזיקלי ולראות את כל החומרים שהפצתם, בנוסף לביוגרפיה וקישורים נוספים שלכם- במטרה להציג תמונה כוללת על יצירה שלכם.

מה עוד אנחנו עושים בשבילכם?

שיתוף הפעולה של לינקטון עם הדסטארט

שיתוף הפעולה של לינקטון עם הדסטארט

 • הפתעה #1: הקמתם קמפיין הדסטארט לגיוס תקציב לפרוייקט החדש שלכם? אנו מפרגנים ומאמינים בכם ורוצים לעזור לכם למנף את הקמפיין. איך עושים זאת? לחצו על התמונה!
 • לינקטון היא החברה המסחרית הראשונה שהצטרפה למיוזיק מרקט והציעה את שירותיה תמורת ביטים. לא מכירים עדיין? כנסו ללינק!
 • ברגע שאתם הופכים ללקוחות שלנו, אנחנו רואים עצמינו כשותפים לדרך שלכם. המחויבות שלנו אליכם היא ארוכת טווח. אם גם אתם רואים זאת כך, אנו מציעים לכם לרכוש חבילה מותאמת בדיוק עבורכם ועבור הפרוייקט כולו. על ידי כך תוכלו להקטין משמעותית את העלויות. רוצים הצעה? צרו איתנו קשר!

 

אז… כמו שהבנתם, החברים שלנו נהנים יותר…  וכדי להראות לכם כמה זה נכון, הכנו לכם  את הפתעה #2: מתנה סופר מפנקת – הנחות מיוחדות לצימרים הכי שווים בארץ, במיוחד לחברים שלנו!

מאחלים לכולם חג שמח, של ביכורים מוצלחים ושמחים. אנחנו כאן, מחכים לשמוע מכם ולדאוג שישמיעו אתכם..

מפנקים את החברים של לינקטון

מפנקים את החברים של לינקטון

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה