בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | 'הכל יחסי' - מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את משה זיו בעל חברה המתמחה במתן שירות יחסי ציבור דוברות ואסטרטגיה עבור עסקים , אישים וזמרים .

'הכל יחסי' - מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את משה זיו בעל חברה המתמחה במתן שירות יחסי ציבור דוברות ואסטרטגיה עבור עסקים , אישים וזמרים .

'הכל יחסי' -  מכירים לעומק את אנשי יחסי הציבור בתעשייה : הכירו את משה זיו בעל חברה המתמחה במתן שירות יחסי ציבור דוברות ואסטרטגיה עבור עסקים , אישים וזמרים .

הכל יחסי – מכירים לעומק את אנשי היח"צ בתעשייה:
מתארח אצלנו בבלוג השבועי של לינקטון  משה זיו בעל חברה המתמחה במתן שירות יחסי ציבור דוברות ואסטרטגיה עבור עסקים , אישים וזמרים .
ספר לנו קצת על עצמך:
אני פחות אוהב לדבר על עצמי ותמיד אני מתרגש כשהתוצאות מדברות בעד עצמן,
אבל בהחלט אנצל את הבמה לספר על מבנה המשרד על מנת שקהל היעד יבין את המבנה הארגוני של המשרד ואת דרכי ההשתלבות בו.
זיו פתרונות מיתוג הינה חברה המתמחה במתן שירות יחסי ציבור דוברות ואסטרטגיה עבור עסקים , אישים וזמרים .
לאחרונה הקמתי את פרויקט נוסף "החממה" משרד אשר משמש קרש קפיצה עבור אמנים בתחילת דרכם , האמן הצעיר יהנה מצוות מיומן המתמחה בשוק המוסיקה עם קשרים אישיים שנרקמו במהלך השנים ויוכל להרשות לעצמו להיות מטופל במשרד מוביל.
חשוב לציין שזו חטיבה נפרדת במשרד בפיקוח מלא של זיו פתרונות מיתוג.

מהו תפקידו של איש/ אשת / משרד היח"צ בתחום המוזיקה לתפיסתך?
לפני כל מהלך הפצה מוזיקלי , משרד היח"צ דואג לתכנן ולבנות אסטרטגיה תקשורתית בצורה מדויקת וברורה שתהיה נכונה למותג ולאחר מכן לנסח הודעת קומוניקט המסבירה בצורה הטובה ביותר אודות השיר והאמן ולהפיצה לגופי התקשורת הרלוונטיים תוך כדי היררכיה ברורה לטובת האמן על פי הסוג המוזיקלי אליו הוא משוייך.

קצת על המשרד- אומנים בולטים שיוצגו ומיוצגים לאורך השנים, תחום הפעילות וכד'
זיו פתרונות מיתוג היא בין החברות המובילות בשוק הישראלי לבניית מותג וניהול תדמית אנו מתמחים בניהול תיקי יח"צ, דוברות ואסטרטגיה.
אמנים שיוצגו אצלנו בעבר הם: אליעד נחום(הפרויקט באנגלית) , מאור אדרי, רגב הוד, רון שובל, עופר לוי , עומרי סבח , שקד קוממי , פאר טסי ועוד
כיום אנו מנהלים את התיקים של: סטטיק ובן אל תבורי, איתי לוי ,יניב בן VIVO, איציק שמלי ועוד…
לאחרונה השקנו מחלקה חדשה המטפלת באמנים צעירים ויש שם כישרונות בלתי רגילים שמקבלים חשיפה רבה ברדיו, טלוויזיה, אינטרנט ועיתונות.

שתף/שתפי אותנו ברגע שיא שחווית במהלך העיסוק בתחום היח"צ לאמנים.
זה ישמע קלישאתי אבל אני חי את לקוחותיי ומבחינתי עם כל אמן אני חווה רגעי שיא חדשים ובכל פעם זה מרגש מחדש , אם אני יכול בכל זאת לבחור את רגע השיא המרגש ביותר עבורי בשנת 2016 אז אני בוחר בבוקר שבו קמתי לנוכח הידיעה שסטטיק ובן אל הם השיר המושמע ביותר ביוטיוב בכל הזמנים.

כיצד מתבטא התפקיד שלך בליווי לינקטון חדש לשיר או אלבום המופץ לתקשורת?
לינקטון משמש עבורי כפלטפורמת הפצה נפלאה המקלה על הנגישות מול כלי המדיה , בעבר השתמשו בדיסקים פיזים ובשליחויות היום לינקטון עושים עבורך את העבודה הקשה ולך נשאר להתעסק ביח"צ , אסטרטגיה מיתוג ומיצוב.
מה הדבר האישי והמיוחד שהאמנים שלך מקבלים בעבודה איתך?
זיו פתרונות מיתוג זוהי משפחה , אני לגמרי לא לבד , אנו מעניקים ללקוחותינו קורת גג איתנה הכוללת ליווי צמוד לכל אורך הדרך , החל משלב בחירת החומרים , דרך בחירת גרפיקות ומיתוג ויזואלי ועד להפצה הסופית.

אם לא הייתי במקצוע הזה, הייתי …..? :)
כנראה שהייתי זמר בעצמי 😊
ולסיום: טיפ קטן לאנשים שכל חלומם הוא להצליח בתעשיית המוזיקה.
התמדה ואמונה מניבה תוצאות בריאות.

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה