בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | אמנים | הכר את האמן - רז חזות

הכר את האמן - רז חזות

הכר את האמן - רז חזות

ספר לנו קצת על עצמך :
אני רז חזות, כיום מתגורר בקרית שמואל. נולדתי במגדל העמק ובגיל חמש עברנו לקריות. בקרוב אהיה בן 22. לפני חמישה חודשים השתחררתי מצה"ל בכבוד. היום אני עובד בנביעות, מנסה לחסוך כסף לאלבום ותוך כדי גם משיג חומרים מכל מיני יוצרים. בקרוב מאוד כבר נתחיל לראות תוצאות בעזרת ה'.

האם מלבד ביצוע השירים אתה גם כותב/מלחין/מעבד?
את האמת יש לי שיר אחד שכתבתי לעצמי ועוד שיר שגם הלחנתי לעצמי, הוצאתי אותם ליוטיוב אבל לאור התייעצות עם היחסי ציבור שלי החלטנו כי "אם תבואי" יהיה הסינגל הראשון שלי, כי עשינו לו הכל כמו לינקטון, קליפ, סינגולד (ניו-מדיה), עיבוד מושקע, מילים ולחן אצל יוצר ענק, אמממ וזהו כעיקרון!

מתי הבנת שהמוזיקה היא לא רק תחביב?
אני מגיל קטן כל הזמן אהבתי לשיר ורציתי להיות זמר אך לא ידעתי מי יכוון אותי, מה עושים ואיך עושים כדי להיות זמר, עד שהכרתי אנשים שעוסקים בזה וכיוונו אותי פחות או יותר ותמיד הלכתי להופעות חפלות כדי לראות, ללמוד. זה לא מקצוע קל, קשה מאוד להצליח היום, במיוחד כשיש לך בתעשייה הזאת המון זמרים שרוצים בדיוק כמוני להצליח.

איך היית מגדיר את הסגנון המוסיקלי שלך?
בעיקר מזרחית ומאוד אוהב ים תיכוני, זה סגנון שאני מאד נמשך אליו ואני חושב שזה מה שילווה אותי כל הקריירה שלי.

מהו ההישג הגדול ביותר אליו הגעת עד היום?
תלוי איך מסתכלים על זה. אני יכול להגיד שהופעתי במועדון הנתב"ג אצלנו בקריות, שזה נחשב יפה מאוד, מול 1200 איש, קהל של נוער מדהים וזה מבחינתי הישג..
שרתי עם פאר טסי בבית מלון סאנרייז שנמצא באילת, הוא העלה אותי לשיר שיר אחד כשהיה זמר הבית שם, אז הוא לא כזה הצליח, היום הוא מאוד מצליח אז זה נראה לי גם הישג!

מהו החלום המוזיקלי הגדול ביותר שלך?
אני חושב שכמו כל זמר – למלא את קיסריה ולהיות הזמר הבא בישראל. או אולי להופיע ביום העצמאות מול כל העיר שלי, זאת תהיה גאווה גדולה.

מודלים לחיקוי/השראה?
כמובן שחיכיתי לשאלה הזאת. ההשראה שלי זה אייל גולן שעליו גדלתי ותמיד הערצתי. השאיפה היא להגיע לאיפה שהוא היום, אני פשוט מעריץ שלו!

עם מי היית רוצה להקליט דואט?
ליאור נרקיס. הוא מכניס בי אנרגיות חיוביות ומבחינתי הוא זמר ענק.

יש לך אמונות תפלות או הרגלים מיוחדים לפני הופעה?
אני בנאדם מסורתי ולפני כל הופעה אומר שמע ישראל ומבקש שההופעה תהיה בסדר גמור והאנשים יאהבו.

באילו קשיים נתקלת בדרך להפקת השירים הראשונים שלך?
היו קצת קשיים כספיים, לא מעבר לזה, אבל התגברנו גם על זה!

פידבק מיוחד שקיבלתם מהתקשורת/ קהל?
תוך יום מהוצאת הסינגל קיבלנו השמעה ברשת ג' ומיד אחר כך תחנות נוספות אחרות, שבחלקן ראיינו אותי. עם הזמן אני צובר קהל שמגיע לכל הופעה שלי.

טיפ חשוב ואישי לאמנים מתחילים?
אני אמן מתחיל אז אני חושב שאני לא יכול לעזור בשאלה הזאת, אבל אתן טיפ קטן – הסבלנות משתלמת והכי חשוב לא להתייאש!

בימים אלו אני עובד על…
אלבום חדש. אוסף חומרים מכל מיני יוצרים תותחים וכמה מהם גדולים מאד. רוב האלבום יוקלט אצל המעבד שלי, מאיר משעלי, אבל יש עוד כמה תותחים שגם אליהם אני מגיע – יש למה לחכות.

אם לא הייתי מוזיקאי הייתי רוצה להיות…
ברור שכדורגלן. אני גם שיחקתי בקבוצות, תמיד שיחקתי-שרתי שיחקתי-שרתי, אנשים היו אומרים לי 'אתה כמו אייל גולן' עד שלבסוף אמרתי זהו, החלטתי ללכת על שירה ופה הולכים עד הסוף בעזרת ה'.

ולסיום- מסר לאומה:
נתראה בקיסריה בעזרת ה'.

פייסבוק | יוטיוב

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה