בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | יחצ''נים | הכר את היחצ''נית - גלית קאשי

הכר את היחצ''נית - גלית קאשי

הכר את היחצ''נית - גלית קאשי

מי את?

גלית קאשי, בעלת משרד יחסי ציבור בתל אביב. תחום התמחותי הוא מוסיקה. חיה את הענף משנת 2000. בין היתר ניהלתי את ההרכב הבינלאומי ASYMMETRIC. היו לי ערבי קונספט במועדון ה"שמונה" של ד'פלוס (החברה למוסיקה) בהם הייתי אחראים על הקו המוסיקלי. ניהלתי את אולפני "מאסטר דיסק" במשך 12 שנים, צברתי קשרים רבים ועבדתי עם צמרת אמני ישראל וכל חברות התקליטים שהיו קיימות בזמנו, דבר שהקנה לי ידע רב ואת הבנת העולם הנפשי של האמנים שזהו נדבך חשוב במקצוע.

כיצד הגעת לתחום היח"צ?

עבדתי שנים בלב התעשייה ולפרקים אמנים שונים ביקשו ממני לייצג אותם ולנהל עבורם את מערך יחסי הציבור, אני מאמינה שזה בזכות תודעת השירות הגבוהה שקיבלו, התקשורתיות הגבוהה שלי וגם משום שהאמנים חיפשו טריות ורעננות מסויימת. יום אחד פשוט הסכמתי ומשם הכל התגלגל, חבר הביא חבר, אמן הביא אמן ובתוך זמן קצר הגיעה אליי לאה שבת והשאר היסטוריה. אפשר לומר שהמקצוע בחר אותי. והוא לא טעה.

אילו אמנים את מייצגת כעת?

לאה שבת, קורין אלאל, דני גלבוע בפרוייקט משותף עם מאיר גולדברג, להקת "יציאת חירום" המיתולוגית, הילה טביב רבינוביץ' אמנית רב תחומית שכתבה ספר שירה ומתוכו שוחרר סינגל ראשון בשם "משולש"  בהפקה של קורין אלאל ועוד..

מהם רגעי השיא שחווית עם אמניך?

אני מאמינה שעוד הרבה רגעי שיא לפניי, אך רגע חשוב היה בחודש שעבר בו עבדתי עם קורין אלאל על מופע חדש בשם "חזקה מהרוח" עם פרוייקט "הפוך", המטרה הייתה למלא את האולם הגדול של "צוותא" וכך היה! הייתה הופעה בלתי נשכחת! אנשים היו בשמיים ובכל מקום ידעו שלקורין יש מופע חדש וסינגל חדש, כאמור חידוש לשיר "חזקה מהרוח". זה בהחלט הישג.

מעבר לכך, כאשר שדרן אומר לי שהוא משמיע ללא הפסקה שיר של אמן שלי גם זה הישג אדיר.

במה מתבטא התפקיד שלך בעת הוצאת שיר לרדיו?

תפקידי הוא להיות המתווכת והפנים של האמן מול המדיה. לכן חשוב לי לקחת חלק במיתוג ובבחירת השירים וסדר יציאתם לרדיו.

אני מאמינה בדרך ותכנית עבודה מותאמת אישית לכל אמן, הרעיון הוא למנף ולשווק אותו לכל דבר ועניין, על כן תפקידי למצוא את הדרך להבליט ולייחד את האמן. כמו כן, פולאו-אפ רדיו, סגירת ראיונות, עיתונות ואינטרנט. אני מתווה דרך.

האם יחצ"ן מלווה את האמן לאורך כל השנה או רק לפרקים – לפני שיר חדש/הופעה מסוימת?

העבודה המשמעותית ביותר היא לקראת יציאת סינגל והשיא הוא יציאת האלבום ומופע ההשקה. אני באופן אישי חושבת על האמנים שלי לאורך כל השנה ואם תהיה אפשרות ליצירת הזדמנות עבורם לא אהסס.

לסיום – טיפ לאמן צעיר בתחילת דרכו:

בחירת חומרים טובים, בחירת אנשי מקצוע טובים ואמונה בהם, ובעיקר הרבה סבלנות, השקעה והתמדה ולזכור שהאמנים הגדולים ביותר שנשארו פה לאורך זמן השקיעו הרבה משאבים ולא אמרו נואש עד שזה קרה. הכי חשוב לזכור שאתה מגשים את החלום אז ליהנות מהדרך…

ליצירת קשר:

טלפון 052-2640959 | GalitK.pr@gmail.om

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה