בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | השנה שלי בלינקטון | השנה שלי בלינקטון: יוסף ארנפלד, איש יחסי הציבור, מסכם את תשע"ז

השנה שלי בלינקטון: יוסף ארנפלד, איש יחסי הציבור, מסכם את תשע"ז

השנה שלי בלינקטון: יוסף ארנפלד, איש יחסי הציבור, מסכם את תשע"ז

השנה שלי בלינקטון: אנשי יחסי הציבור של ישראל מסכמים שנה בפלייליסט הלינקטונים שהפיצו לתקשורת.
הזדמנות טובה לשמוע את הצד האישי שלהם, לקרוא על החיבור לפרויקטים עליהם עבדו וגם לראות לאילו שירים של אחרים בחרו לפרגן.

"משרדנו נוסד בשלהי שנת תשס"ז (2007) ע"י יוסף ארנפלד. במשך העשור שחלף מאז מיצב המשרד את עצמו כאחד המשרדים הבולטים והחזקים בתחום יחסי הציבור של התרבות והמוסיקה היהודית והחסידית, אשר מיטב אמניה נמנים בין לקוחות המשרד.
בין לקוחותינו הרבים ניתן למנות את חברות: דברי שיר, התו השמיני, לחיים הפקות, אנובה מיוזיק וכן אמנים רבים; אריאל זילבר, הלב והמעיין, אודי דוידי, יצחק מאיר, שלמה כ"ץ, נקמת הטרקטור, יובל סלע, יאמנסאללה, חיליק פרנק, גילי שושן, משפחת ואך, ישראל אדלר, פורת נוב, התזמורת העממית, האחים ולדמן, לני סולומון, אברומי וינברג ואחרים. קשרי המשרד ענפים במיוחד ומכסים בהרחבה את כלי התקשורת במדיה הדתית והחרדית. עיקר ההתמחות של משרדנו הוא למגזר הדתי והחרדי, אך לקוחותינו מקבלים חשיפה מסוימת גם בתקשורת הכללית.
חלק מההצלחה של המשרד נזקף לזכותה של חברת לינקטון, פלטפורמה נהדרת להפצת המוסיקה אצל כלל התקשורת. כרטיס ביקור מצוין שמכבד את האומן ונותן לו צ'אנס הוגן.
השנה החולפת במוסיקה היהודית, בה נמצאת עיקר פעילות המשרד, שמה דגש מיוחד על השמות הפחות מוכרים, תוך דחיפה משמעותית אל לב המיינסטרים."

פייסבוק| ליצירת קשר

להאזנה לפלייליסט הלינקטונים המלא של יוסף ארנפלד

1. יוחאי בן אב"י ודניאל זמיר – שובי אלי
שיתוף פעולה מצוין לבין המורה והתלמיד מבית הספר למוסיקה 'מזמור'. את יוחאי זכיתי ללוות כברת דרך והוא בהחלט בשורת מרנינה לעולם המוסיקה הישראלי. קלאסיקה ישראלית במיטבה. עולם אמוני המחובר לחיים, עטוף במוסיקה איכותית בטעם חדש. ככה זה כשאתה גר בגליל הפסטורלי ומקבל ממנו השראה…

2. גילי שושן – שלום
השחקן המוכר מ'הפוך' חזר בתשובה ועשה יופי של קאמבק. תוך כדי הוא מנסה לעשות שלום בין כל העולמות שנמצאים בממשק היום-יומי שלו ונראה שהוא מצליח ובגדול. שחקן, זמר ובקרוב גם סופר. שולי רנד, מאחוריך.

3. פנחס דולינסקי – מעבר לפינה
פנחס הוא כוכב עולה. זמר נשמה שעושה את צעדיו הראשונים במוסיקה היהודית. עם הרבה פשטות וענווה הוא מצליח לגעת בלבבות ולהחדיר אמונה בבורא העולם ובהשגחתו התמידית. תזכרו את השם.

4. יאמנסאללה – טראק תימני 2017
 שוהם שמחי, האיש והחצר התימנית, ממשיך לדאוג ללא הרף להנחלת מורשת יהודי תימן. פרוייקט יאמנסאללה הוא ספינת הדגל שלו, שנותן כבוד למסורת התימנית, יחד עם זאת משאיר אותה הכי עדכנית שרק אפשר.

5. יוחאי בן אב"י – ואני תמיד עמך
אחד השירים הכי נוגעים, לטעמי כמובן, מתוך אלבומו השני של יוחאי – 'בוא ונצא'. בהחלט יצאנו ואפילו הגענו איתו לציפורי לילה מוסיקליות בגלי צה"ל עם דוד ד'אור.

6. איתן ישראל ג'רסי – תכלת השמיים
איתן ישראל הוא זמר ירושלמי עדין נפש ששם לב לכל הפרטים הכי קטנים סביבו. בירושלים התוצאה היא הכי קסומה שרק יכולה להיות. את התחושות שלו הוא הנציח בשיר המיוחד הזה שנותן הרבה כבוד לבירת ישראל.

7. צח חכים – בזה היום
צח הוא בוגר מקהלת הילדים השמימית 'קולות מן השמיים' וכבר הוא פוצח בקריירה עצמאית כזמר חופות. את השיר הראשון כתבו, הלחינו ועיבדו – הטובים בתחום. התוצאה מדברת בעד עצמה: עתיד גדול נועד לבחור ובע"ה נמשיך לעקוב.


פינת הפירגון

8. יונתן שחר – לילה ראשון של סליחות
אחד המוכשרים שצצו בשנים האחרונות. עוד לא זכיתי לעבוד איתו. אך בהחלט עוקב אחר כל שיר שיונתן שיר מוציא. הוא מצליח לגעת בנימים הכי דקים של הנפש, על אחת כמה וכמה כשנמצאים בחודש הרחמים והסליחות. לא יכול להפסיק לשמוע אותו.

9. אריאל זילבר – רפאנו השם
עם אריאל זילבר עברתי כברת דרך. לוויתי את מסע היחסי ציבור לאלבום 'העטלף והתרנגול' שזכה להצלחה רבה. מאז הוציא אלבום המכוון לקהל החילוני יותר ועכשיו שיר חדש – הפעם חסידי למהדרין. מברוק.

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה