בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | השנה שלי בלינקטון | השנה שלי בלינקטון: יניב שוהם (סינגלס יחסי ציבור) מסכם את תשע"ה

השנה שלי בלינקטון: יניב שוהם (סינגלס יחסי ציבור) מסכם את תשע"ה

השנה שלי בלינקטון: יניב שוהם (סינגלס יחסי ציבור) מסכם את תשע"ה

השנה שלי בלינקטון: פרויקט מיוחד, בו אנשי יחסי הציבור של ישראל מסכמים את תשע"ה בפלייליסט הלינקטונים, האמנים והפרויקטים שהפיצו לתקשורת.
כאן תזכו לפגוש את הצד האישי שלהם, לקרוא על החיבור שלהם לכל פרויקט עליו עבדו וגם לראות לאילו שירים של אחרים בחרו לפרגן.

'סינגלס יחסי ציבור', בניהולו של יניב שוהם, מתמחה ביחסי ציבור למוסיקה, זמרים, להקות, הצגות ומופעים. כל מה שסביב מוסיקה. המשרד חתום על הישגים מרשימים עבור קשת רחבה של אמנים. דגש חזק ניתן לקידום סינגלים וזמרים שרוצים להתמקם באוזן ובעין של הציבור, להגיע לעורכי המוסיקה, לאתרי האינטרנט ולכל אמצעי התקשורת.

"בשנה החולפת היה לנו העונג לייצג ולקדם שורה של זמרים, מופעים והצגות. הרי אחדים מהם -"

להאזנה לפלייליסט הלינקטונים המלא של יניב שוהם

1. הנשמות הטהורות – איך יכולת שלא
מפגש חד-פעמי של ההרכב המקורי – נתן כהן, נאוה ברוכין ויורם ירוחמי. השלישיה התאחדה לרגל 40 שנה לאלבום הבלתי נשכח – 'הנשמות הטהורות'. השיר 'איך יכולת שלא' זכה לחשיפה תקשורתית נרחבת, ולאין ספור שידורים ברדיו. שלישיית הנשמות הטהורות התפרסמה בעבר בשיריה המרגשים – 'אחכה לך', 'קפה אצל ברטה', 'ברחוב הנשמות הטהורות', 'שלא יגמר לי הלילה' ועוד.

2. שרון זליקובסקי – מגדל הפזמון
'מגדל הפזמון' הוא חידוש לשירו של לאונרד כהן. סינגל זה הוא הראשון של השחקנית והיוצרת שרון זליקובסקי, מתוך אלבום הבכורה המשובח העתיד לצאת לאור בקרוב. מעבר לקריירה המוצלחת שלה כשחקנית, שרון היא גם כותבת ומבצעת, עם גוון קול בעל חותם אישי. הסינגל 'מגדל הפזמון' התקבל בחום וזכה לביקורות מעולות, כן כיכב במצעד ההשמעות.

3. מיקיאגי – העולם אוהב אותך
'העולם אוהב אותך' הוא בלדה אפוקליפטית ואופטימית של הזמר בעל הקול הענק והייחודי – סינגל שלישי ששחרר מיקיאגי עם צאתו מבית 'האח הגדול'. קדמו לו הסינגלים 'נפשי', שזכה להשמעות רבות, ובמיוחד 'לא כל אחד יכול' שחרך את תחנות הרדיו, השתבץ בכל פלייליסט, קיבל חשיפה תקשורתית חסרת תקדים וזכה לכ-1,500 השמעות!!

4. עירית בולקא – ליד הים
'ליד הים' – סינגל קלאסי, מחבק ומלא-אווירה, משקף את סגנונה האישי של עירית בולקא, בחירותיה המדויקות והגשתה הרגישה. אך בעיקר, ממחיש השיר את קולה הייחודי, הצלול והמרגש, שהכרנו בשיר 'האם השלישית' מתחילת דרכה, בשלישיית 'הנשמות הטהורות' ובשיריה החדשים. עירית בולקא משלימה בימים אלה הקלטות לאלבומה החדש והמרתק, בהפקתו של נתן כהן, שותפה ללהיט 'שני קולות' ולשלישיית הנשמות הטהורות.

5. שמוליק קלוסקי – תראה
'תראה' הוא שיר נשמה, תפילה ותודה שנכנס ללב, שיר שמרגש אותי בכל פעם מחדש. הקשר ביני ובין שמוליק קלוסקי הוא ארוך שנים ומדהים עבורי. מצאתי בו אדם רב-כישרונות ומיוחד במינו. קלוסקי יצא לפני שנים אחדות עם אלבומו הראשון 'למקום רחוק', בהפקתו המוסיקלית של אילן וירצברג והתגלה כיוצר עם נשמה וזמר עם עומק ורגישות. בשנים האחרונות שיחרר קלוסקי סינגלים נוספים, בדרך לאלבום שני. כידוע, שמוליק קלוסקי כתב שירים מגוונים למבצעים רבים, חלקם הפכו ללהיטים ולנכסי צאן ברזל, בהם – 'נשבע' בביצוע חיים משה, 'שיר בכיף' בביצוע קורין אלאל, 'לא כל אחד יכול' בביצוע מיקיאגי ועוד רבים.

6. רז חדד – אל תבכי
בבלדה 'אל תבכי', מארח רז חדד את הזמרת לילה מלקוס. סינגל זה הוא הראשון שהוציא רז חדד, לאחר הפסקה של מספר שנים, לאחר להיטו הגדול 'תודה לך'.

7. זיו בן שמחון – יום שעובר
זיו הגיע אלי לפני מספר חודשים לאחר שהומלץ לו לעבוד עם משרדנו. כבר בהאזנה ראשונה, בשלב הסקיצה, התאהבתי בשיר המרגש והעוצמתי. לאחר הביצוע המצוין והעיבוד המעולה, זכה הסינגל, לשמחתי, לחשיפה מרשימה בתחנות הרדיו ובתקשורת. עלי לציין שמעבר לפרומו בשיר, זכיתי להכיר אדם נפלא וחבר אמיתי.

פינת הפרגון:
8. דיקלה – ואם פרידה

9. עומר אדם – מודה אני

10. אליעד נחום – מתוק כשמרלי

11. רותם כהן ומגי אזרזר – אקוט שרי

ליצירת קשר עם יניב שוהם – 'סינגלס יחסי ציבור':    פייסבוק | אתרsingles.pr@gmail.com

 

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה