בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | השנה שלי בלינקטון | השנה שלי בלינקטון: עוזי ג'ורג' (פריים תקשורת) מסכם את תשע"ה

השנה שלי בלינקטון: עוזי ג'ורג' (פריים תקשורת) מסכם את תשע"ה

השנה שלי בלינקטון: עוזי ג'ורג' (פריים תקשורת) מסכם את תשע"ה

 השנה שלי בלינקטון: פרויקט מיוחד, בו אנשי יחסי הציבור של ישראל מסכמים את תשע"ה בפלייליסט הלינקטונים, האמנים והפרויקטים שהפיצו לתקשורת.
כאן תזכו לפגוש את הצד האישי שלהם, לקרוא על החיבור שלהם לכל פרויקט עליו עבדו וגם לראות לאילו שירים של אחרים בחרו לפרגן.

פריים יזמות ותקשורת הוא משרד יחסי ציבור וניהול אמנים הפועל למעלה מ 4 שנים ומנוהל ע"י עוזי ג'ורג' הידוע כמפיק יוצר ובימאי מוערך.
את דרכו החל ג'ורג' כמוזיקאי ומפיק יוצר כבר לפני  12 שנים אך מהר מאוד בחר בצד שמאחורי הקלעים.  "פריים תקשורת" נולדה מתוך הרצון האמיתי לתת מענה לאמנים שזקוקים לבית ומוכנים לעשות את הדרך והמסלול שאמן ראוי לעבור תוך כדי "ריצה למרחקים ארוכים" .
הייחודיות של פריים תקשורת היא  ביכולת לתת לאמנים מענה במערך של  360 מעלות של ליווי מקצועי תחת קורת גג אחת… סוג של הכלאה בין לייבל למשרדי פרסום . היכולת לבנות קמפיין סביב פרוייקטים  משלב היצירה השיווקית  וליווי אומנותי ועד לניהול הפקה ועד למיתוג מסחרי ועסקי בדרך שהיא מיוחדת ומותאמת לאמן ולכלים שיש לו.
בין אמני המשרד נמצאים מאיר אלפי, רז חדד, סהר שרב, תמר יהלומי, רן לוי, שירה מרגלית, איציק קדם, נתי נתן, נהוראי תורג'מן.
"האני מאמין שלי בעולם המוסיקה חייב להגיע מתוך אהבה ליצירה ועשייה . עולם המוזיקה משתנה כל הזמן "פריים תקשורת" נותנת לי מקום להעניק לאמנים צעירים את החיבוק האמיתי לו הם זקוקים לאורך הדרך.
בין חלומות לבין העשייה יש המון רגעי שבירה ועולם המוסיקה לא פעם מצליח לטלטל.לאדם מוכשר פשוט צריך לתת את הגב להבין שהתמדה היא שם המשחק ובסוף תמיד היא מנצחת. בזמן הנכון ולהיות המקום הנכון וזה קורה בענק".

להאזנה לפלייליסט הלינקטונים המלא של פריים תקשורת

 1.      מאיר אלפי  – מי אם לא אני
אחד הלהיטים הגדולים של השנה היה בהחלט הלינקטון  "מי אם לא אני" שעונד את שם אלבומו הראשון של הזמר והיוצר מאיר אלפי. חיבור מיוחד שנולד עם היוצרת תמר יהלומי .

 2.      סהר שרב – יעלי
גל יצירות הפופ המזרחי שהביא עמו המגה להיט דרך השלום הצליח להושיב אותי עם סהר שרב ולכתוב שיר שאווירת התקופה .. טקסט שמדבר על "יעלי" (אותה הבחורה של פאר מדרך השלום) אותה ה "יעלי" שקיימת בכל אותם רווקים שחיים את התל אביביות הנצחית… הקמפיין
"מחפשים את יעלי" שהצליח לעשות גלים ובאז ויצר שיח ציבורי על מתיחת הגבול באופן השיווק .

 3.      רז חדד מארח את מידד טסה – תחזור
רז חדד פרץ עם מגה להיט  החתונות "תודה לך"  ומאז עושה דרך בעולם המוסיקה סולל את הדרך שלו. מידד טסה זמר מצליח מהעולם הדתי ובין השניים נוצר חיבור מיוחד והשניים חברו  לביצוע יצירה לכבוד החגים שנועדה לקרב לבבות . יצירה שהצליחה בזמן קצר מאוד להגיע למאות אלפי אנשים ולהיכלל ב 8 אוספים שונים לכבוד החג.

4.      מאיר אלפי – תגידי משהו
היצירה איתה השיק מאיר אלפי את האלבום הבכורה שלו הייתה "תגידי משהו" נקודת מפנה בקריירה של אומן שעושה את הדרך הארוכה וסולל את דרכו בין יצירה להופעות ומצליח לסמן וי על יעדים בדרך.

 5.      איציק קדם – על הגב מול השמש
הסינגל "על הגב מול השמש" זה הסינגל השני שפרסם איציק קדם המוכר מהתכנית דה וויס . סינגל שזכה להיות מושמע המון בתחנות הרדיו האזוריות והצליח להביא את קדם למסלול עשייה ויצירה. כיום איציק קדם שוקד על אלבום הבכורה שלו.

 6.      רן לוי  – מתפרק
את "מתפרק " של רק לוי זכינו לשמוע אחרי המגה להיט שלו "חביבי" שהצליח לכבוש קיץ שלם רחבות ותחנות רדיו .. ואז רן הרגיש את הצורך לבטא יותר מעצמו ומהיכולת האישית …ושחרר לרדיו בלדה מרגשת.

 7.      נהוראי תורג'מן –  מאמא דיאלי
פעם בתקופה מגיע ילד פלא שמצליח להזיז כאן עולמות. נהוראי תורג'מן הוא הדוגמה הקלאסית לכישרון עצום ש"ארוז בחבילה קטנה" . הילד פנומן וגילה אותו ציקי זנתי המפיק המוסיקלי . "מאמא דיאלי" זה סיגל שונה מהסגנון הרגיל של נהוראי שרגיל לרגש כלות וחתנים בדרך לחופה. במקצב הפעם חיברו את נהוראי לשורשי הוריו ממרוקו .

 8.      מיכאל אשש – הקיץ בא
מיכאל אשש שהוא אליל הבנות .. בן 21 שגילה את האהבה למוסיקה ובשנה האחרונה חווה את צעדיו הראשונים בתעשייה. הקיץ בא הוא מסוג השירים שהם להיטי פופ לרחבות הריקודים .

 9.      מאיר אלפי – תאילנד
תמר יהלומי ומאיר אלפי גילו חיבור מוסיקלי יוצא דופן. וההמשך הטבעי של מאיר באלבומו השני היה להמשיך את הדרך עם תמר. תאילנד זהו שיר אהבה מהסוג שמקפיץ שמביא טקסט בוגר ואווירה קלילה.

 10.  תני נתן – ילד
נתי נתן הוא זמר יוצר שמגיע מצפון הארץ.. באזור הצפון והקיבוצים הוא כבר כוכב . הוא מופיע שנים ובשנה האחרונה החליט לעשות צעדים ראשונים מרכז התעשייה. בניחוח והסגנון של נתי נתן ניתן לשמוע את "בצבע של פעם" הסגנון הישן.  במגירה זכינו לשמוע יצירות מקסימות שראויות לקבל במה.

 11.  סהר שרב – דניאל
בדיוק לפני שנה השיר" דניאל" נוגן בכל מקום והשאיר זיכרון נצחי. חבר ילדות של סהר שרב שהפך לשיר. דניאל פומרנץ ז"ל, ילד בן 19,שנשאר מאחור ונהרג במלחמת צוק איתן. כאב של חייל מתבגר שהפך לשיר כנראה ישאר כאן לתמיד.

 12.  מאיר אלפי – דמותך
היצירה דמותך היא יצירה  שכתבה והלחינה תמר יהלומי טקסט ולחן מרגשים שכתבה תמר על סבתא שלה.. וראתה בחיבור עם  מאיר אלפי את המקום לשחרר יצירה כל כך רגישה אל העולם .

 13.  רן לוי – כמו מלך
השיר כמו מלך הוא דוגמה מצוינת שליר פופ מזרחי שיצא לרדיו ולא הצליח להמריא עד שכחלק מקמפיין על השיר פריים תקשורת חיברנו את השיר לקליפ את בכיכובם של יוצאי הריאליטי גל וליאל מהתכנית המצליחה "המרוץ  למיליון" והשיר פתאום הפך להצלחה מסחררת ברשת והקליפ הפך ויראלי .

 14.  עדן גבריאל – מחכה לך פה
"מחכה לך פה" זה הסינגל האחרון של הזמר עדן גבריאל המסגרת העבודה עם "פריים תקשורת" . סיכום דרך מיוחדת ודוגמה מצוינת שלנו בליווי אמן אלמוני עם חלום גדול ולאחר עבודת שטח והתמדה ללא פשרות … למעלה שנתיים וחצי עם השקת אלבום מצליח בקרב בני הנוער וכיכוב של עדן גבריאל בדוקו ריאליטי "פושרז"  תכנית מצליחה שלHOT  בידור ישראלי.

 15.  מיכאל אשש – החוף הדרומי
החוף הדרומי זה שיר קיץ שהצליח לעשות גלים באזורים שונים בחופי הארץ השיר אומנם לא זכה להשמעות רבות בתחנות הרדיו אבל הפך להמנון חופים של קיץ 2015

 16.  עידן חיים – עייפה היא מלבכות
עידן חיים זמר יוצא כוכב נולד שיודע לעשות שמח ולהופיע מצוין.. פעם בכמה זמן הוא מוציא לינקטון לרדיו והאחרון שלו עם פריים תקושרת היה שיר זיכרון לזכרו של אחיו של המנהל שלו .

  פינת הפירגון:

 17. יובל דיין – בשעה טובה
יובל דיין היא יוצרת מבצעת בחסד עליון.. מסוג האמנים שמגיעים לכאן פעם בדור. יש בה כל מה שצריך באמן בכדי לשרת את הקהל ולתת מעצמו.. היא מגישה ומבצעת שירים בצורה פנומנלית בשקט ורגש מדהים הלינקטון "בשעה טובה" להשאיר ספק שהיא אחד הדברים הגדולים שצומחים כאן ניהול נכון יהפוך אותה לזמרת הכי גדולה שצומחת בישראל.

 18. גיא ויהל – להציל אותי
הצמד המיוחד הזה מצליח לעשות חו"ל בארץ ..איכותי , מסחרי ובפשטות של העניין בלי פוזה.. הלינקטון בלי גינוני כוכבות פשוט מוסיקה טובה ומשובחת. קבלו פרגון וגם בהופעות שלהם פשוט כיף.

 19. דנה לפידות – יום שישי
אל דנה לפידות נחשפתי לפני עשור בערך בהופעה ב "הברקה בר " בבאר שבע.. זמרת ויוצרת מוכשרת שנלחמה במשך שנים בכדי להמשיך לעשות מוסיקה. אני לא מכיר אותה אישית אבל גאה בה ורואה בה סמל להתמדה ונחישות. אז בהצלחה דנה היקרה והמוכשרת תמשיכי בכל בכוח זה מגיע לך.

 20. שרית חדד – חיכיתי לו
האלבום של שרית חדד הוא אולי האלבום הכי מרענן שקרה השנה בז'אנר המזרחי… מעט מאוד אמנים מצליחים ליצור ולשמר על עשייה לאורך זמן ,כמובן בתוך כל זה להמציא את עצמם מחדש. שרית חדד והאיש שלצידה אבי גואטה מוכיחים שאפשר.

ליצירת קשר עם פריים תקשורת: פייסבוק | primetikshoret@gmail.com

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה