בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | החבר'ה הטובים | חברת לינקטון לוקחת חלק בועידה למוזיקה עצמאית - 2017 Sound Check

חברת לינקטון לוקחת חלק בועידה למוזיקה עצמאית - 2017 Sound Check

חברת לינקטון לוקחת חלק בועידה למוזיקה עצמאית -  2017 Sound Check

לינקטון – מערכת הפצת המוסיקה המובילה בישראל לוקחת חלק בועידה למוסיקה עצמאית – Sound Check 2017 ומזמינה אתכם להיות שם איתנו!

בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים רבים בשוק המוזיקה העולמי יחד עם ההתקדמות הטכנולוגית, הגלובליזציה ואמצעי המדיה שהופכים נגישים כמעט לכל יד. נדמה כי אותם שינויים משפיעים גם על פריחת סצנת המוזיקאים העצמאיים המקומית, עם יבול מוזיקלי מרשים שממלא את תחנות הרדיו, יצוא מוזיקה ישראלית לחו"ל, קיומם של פסטיבלי מוזיקה ברחבי הארץ ושלל אירועים התומכים ומחזקים את היצירה המתרחבת במחוזותינו. לצד התרחבות הפעילות העצמאית והצמיחה היצירתית של האמנים והספקים המקצועיים (ניהול, בוקינג, הפצה, יח"צ ועוד), מסתמן כי עדיין חסרים להרבה מפעילי השוק המקומי הידע והכלים הדרושים על מנת למנף את פעילותם ולתרגם אותה לפן עסקי, כלכלי ורווחי.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה :)
השנה – אנחנו שמחים לקחת חלק בועידה למוסיקה עצמאית Sound Check 2017 — ועידת מוזיקה חדשה אשר מופקת ע"י עמותת ספירלה, פסטיבל אינדינגב ובשיתוף עיריית ת"א ומתמקדת בתעשייה המקומית ובפעילותה, בדגש על מוזיקאים עצמאיים והתנהלותם. באופן דומה למקובל בועידות מוזיקה במרבית הערים המרכזיות בעולם, מטרתה של הועידה הינה סקירה וחיבור של הגורמים השונים אשר מרכיבים את שוק המוזיקה המקומי, הצגתם של מודלים כלכליים, טכנולוגיות ויוזמות חדשניות ומתן כלים מעשיים לאמנים ואנשי תעשייה להתפתחות והצלחה בארץ ובעולם.

כמדי שנה אנחנו כאן בלינקטון שמים דגש על חשיפה רחבה ומדוייקת לאמנים שלנו .
בין אם זה האמן שהכי מושמע ברדיו לבין אמן עצמאי שזה הרגע מוציא את סינגל הבכורה שלו – אנחנו מתחייבים לעשות את המקסימום על מנת שתעשיית המוסיקה תקבל את היצירות של האמנים בצורה האיכותית ביותר.
הפצה טובה יכולה להגדיל את החשיפה וההזדמנויות של האמנים העצמאיים מול התקשורת הישראלית.

לכבוד המאורע ביקשנו מרותם אור – totemo ,  ליצור לנו פלייליסט מיוחד.
פלייליסט לינקטונים שבחרה רותם אור  totemo  – הופעת הסיום של הועידה .

אנחנו כמובן נהיה שם כדי להמשיך לתמוך ולקדם את תעשיית המוזיקה הישראלית.  ביום שבת  -21 לינואר בשעה 18:30 תשתתף יעל לניר, מנהלת פרויקטים וקשרי לקוחות בלינקטון בפאנל בשם "סשן 6X8" – בית רומנו , תל אביב.
לצפייה בלו"ז ותוכן הועידה

להרשמה ופרטים נוספים: – http://sound-check.org/

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה