בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | חברת לינקטון תשתתף בועידת ווליום תל אביב- ועידת המוזיקה האלקטרונית הראשונה בישראל

חברת לינקטון תשתתף בועידת ווליום תל אביב- ועידת המוזיקה האלקטרונית הראשונה בישראל

חברת לינקטון תשתתף בועידת ווליום תל אביב- ועידת המוזיקה האלקטרונית הראשונה בישראל

תעשיית המוזיקה בישראל היא מהמגוונות והאיכותיות בעולם. המוזיקה האלקטרונית עומדת בחזית הבינלאומית של ישראל עם די ג'ייז שכובשים את הבמות והמועדונים הכי חמים בעולם. על מנת למנף את הכשרון  הגדול הזה ולהגדיל את החשיפה גם בארץ, השבוע זה קורה – אחרי שנים של הצלחה בהולנד ובעולם': המודל המצליח עושה עלייה. אירוע ראשון מסוגו למוסיקה אלקטרונית מתקדמת שישלב בין ועידות, פאנלים וסדנאות ביום ומסיבות נון סטופ במהלך הלילה. מרכז ענב לתרבות ובמועדונים ברחבי העיר.

תל אביב ווליום הינה ועידה המיועדת למקצועני המוזיקה ותעשיית חיי הלילה. באי הועידה יהנו מימים מלאי הרצאות, פאנלים, סדנאות ותכנים נוספים שמטרתם לפתח ולקדם את תעשיית המוזיקה האלקטרונית הישראלית. ועידת היום תתקיים בימים רביעי עד שישי (15-17 לינואר). הועידה כולה תתקיים תחת קורת גג אחת (מרכז ענב, אבן גבירול 71, תל אביב) בה מספר חללים בהם יתארחו פאנלים, הרצאות, סדנאות טכניות, אזורי פגישות ונטוורקינג ותכנים נוספים רבים מעולם המוזיקה האלקטרונית.

אנחנו כמובן נהיה שם כדי להמשיך לתמוך ולקדם את תעשיית המוזיקה הישראלית.  ביום רביעי  15 לינואר בשעה 19:00 תשתתף דקלה דיין- זילברשטיין, סמנכ"ל השיווק של לינקטון בפאנל בשם "איך לנהל לייבל מצליח בעידן הדיגיטלי?"

כמו כן, חבילות הפרסים המעולות לשלושת המקומות הראשונים כוללים פרסים מתנת לינקטון.

כרטיסים לוועידה ניתן לקנות עבור יום יחיד (רביעי/חמישי/שישי) או כרטיס ווליום מלא המקנה כניסה לכל ימי הוועידה ולכל פעילות פסטיבל הלילה בכל המועדונים.

.שעות וועידת היום: רביעי 14:00 – 22:00, חמישי 11:00 – 22:00, שישי 11:00 – 14:00

ועידת ווליום תל- אביב

ועידת ווליום תל- אביב

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה