בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | פסטיבל אינדינגב ולינקטון-אוסף מיוחד

פסטיבל אינדינגב ולינקטון-אוסף מיוחד

פסטיבל אינדינגב ולינקטון-אוסף מיוחד

השנה יותר מתמיד, אנו שמחים לספר על קיומו של פסטיבל 'אינדינגב' השמיני – שלושה ימים ושני לילות של מוסיקה וחופש בנגב ועל לינקטון-אוסף מיוחד לכבוד הפסטיבל.
אינדינגב הוא אירוע הדגל של המוסיקה העצמאית בישראל, המתקיים מיום היווסדו במצפה גבולות שבמועצה האזורית אשכול.

כבכל שנה, במתחם הפסטיבל יפעלו במקביל מספר במות של הופעות חיות, עליהן יופיעו יותר מ- 80 אמנים והרכבים מכל רחבי וגווני המוסיקה העצמאית בישראל. בנוסף, יכלול הפסטיבל שיתופי פעולה חד – פעמיים והפקות מקור ייחודיות.

בשנה זאת, קיום הפסטיבל  לא היה מובן מאליו ועמד בסימן שאלה אמיתי. הפקת הפסטיבל, שחלק מחבריה מתגוררים במועצה האזורית אשכול, התלבטה אם בכלל לקיים את הפסטיבל השנה, זאת בעקבות המצב והקשיים ההפקתיים שהוערמו עליה כתוצאה ממנו.
לשמחתם, ושמחת כל חובבי המוזיקה בארץ, בעקבות הפסקת האש וחזרת השקט המבורך ובעזרת התגייסות מופלאה של אנשי והנהלת המועצה האזורית, הוחלט שהפסטיבל יתקיים כרגיל ובתאריך המקורי אשר יועד לו.
קהילת הפסטיבל מאמינה שניתן להחזיר את השפיות והחיוך לאוהבי המוסיקה באזור בעזרתה של  שיירת האמנים העצומה שתגיע לדרום ובכך לממש את הסלוגן איתו היא רצה מיומה הראשון – "מפריחים את הדממה".

כמיטב המסורת ולכבוד הפסטיבל, הכנו לינקטון אוסף עם טעימות מהאמנים המשתתפים בפסטיבל השנה, אשר את רובם אנו כבר מכירים מהלינקטונים השונים שיוצאים באופן יומיומי במערכת שלנו.

האמנים המשתתפים באוסף (להאזנה יש ללחוץ על התמונה)

גבע אלון – טל פוגל – Acollective – תמר אייזנמן – Isiah – ניצן חורש והקאט אאוט קלאב – EREZ – Flora – Garden city movement – Adi Ulmanski – Totemo – Galia Giladi – Eatliz – RPS Surfers – כבשוש היברו גרוב – אייל תלמודי ורועי חן עם ריג'וייסר ומיס רד – נ'צי נצ' – עמי שלו והפרטיזנים – האחיות לוז – OSOG – Sol Monk – Quiet Man Festival – נועה קורנברג – רן ראשון – ספוטניק היי פיי

לכידה

 להאזנה לשאר הלינקטונים של המשתתפים בפסטיבל השנה:

# 1,2Many # טל פוגל # The Secret Sea # אפרת בן צור # Garden City Movment # עוזי רמירז # Totemo (Rotem Or)# רם אוריון # נועה קורנברג #Tree # Acollective # ניצן חורש והקאט אאוט קלאב # Brain Candies # רביד כחלני # Flora # Adi Ulmanski # חיים אוליאל # Buterring Trio # אלון עדר ולהקה # The Angelcy # גבע אלון # רייסקינדר  # RPS Surfers # הילה רוח # נצ'י נצ' # Electric Zoo # תמר אייזנמן # Sun Tailor # החצר האחורית #

 —

מהפקת הפסטיבל: "אינדינגב הוא חגיגה של תרבות ואומנות עצמאית, חופשית ואמיתית. בעקבות אירועי "צוק איתן" השליחות של אינדינגב אף התחדדה. כמי שגדלו, התחנכו וחלמו מגיל צעיר ממש כאן בחולות, הסיפור החלוצי של אינדינגב מקבל משמעות חדשה בשבילנו. אנו מתמודדים עם שאלות לא פשוטות לגבי קיום הפסטיבל במצפה גבולות, אבל בחרנו, על אף הקשיים, להמשיך לנטוע דגלים של תקווה, ולקיים את הפסטיבל כתיקונו. אינדינגב תמיד קידם ועודד תרבות "בעד" והסרת מחיצות ומחסומים. אנחנו מזמינים יותר מתמיד, כל אחד ואחת, להצביע ברגליים ולתמוך תמיכה חגיגית במיוחד ביישובי אשכול, ובתרבות הישראלית כולה. כאירוע חברתי, אנושי ורוחני לא פחות מאשר מוזיקלי, ואותה קהילה קסומה הולכת וגדלה שנבנתה סביבו עם השנים, עוזרת לייצר תנועה חברתית של ממש".

כרטיסים ניתן לקנות דרך אתר האינטרנט: www.indnegev.co.il

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה