בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | כללי | שינויים בהרגלי הצריכה: חברת לינקטון מצטרפת ל MUSIC MARKET, פלטפורמת מסחר וירטואלית למוזיקאים ואוהבי מוזיקה

שינויים בהרגלי הצריכה: חברת לינקטון מצטרפת ל MUSIC MARKET, פלטפורמת מסחר וירטואלית למוזיקאים ואוהבי מוזיקה

שינויים בהרגלי הצריכה: חברת לינקטון מצטרפת ל MUSIC MARKET, פלטפורמת מסחר וירטואלית למוזיקאים ואוהבי מוזיקה

יוקר המחייה והעובדה שלכל אחד יש משהו שמישהו אחר צריך או רוצה, פתחו את הצוהר ל MUSIC MARKET, מיזם שיתופי שבא לשנות את הרגלי את הצרכנות של כולנו ולהפוך את החיים לקלים וזולים יותר.  אנחנו כמובן תומכים בצורת החשיבה החדשה הזו ומציעים מגוון שירותי לינקטון תמורת ביטים!

 המרקט לוקח את המשפט "המובן מאיליו של אחד, הוא האוצר של אחר" צעד אחד קדימה: כל אחד יכול להעלות למרקט מוצר או שירות. המכירה מתבצעת ב"ביטים", מטבע וירטואלי שווה ערך ל1$. באמצעותו ניתן לרכוש שירותים או מוצרים שהעלו חברים אחרים במרקט (שירים, אלבומים דיגיטלים ופיזים, תקליטים, ביגוד, ציוד וכלי נגינה, שיעורים פרטיים, שעות אולפן,שיעורים פרטיים, כרטיסים להופעות,  חדרי חזרות.. וכמובן מגוון מוצרי לינקטון בהנחות גדולות ובביטים בלבד!)

 ממתין לכם במיוזיק מרקט: עיצוב והפצת לינקטון ב400 ביט!לינקטון בתמורה ל400 ביט מחכה לכם במרקט יחד עם מגוון שירותים נוספים מבית לינקטון!

איך זה עובד? כניסה ראשונה למרקט מזכה אתכם בביטים- שוטטו לכם בקטגוריות המרקט, מצאו משהו שאתם רוצים או צריכים ושלמו עבורו באמצעות הביטים שלכם. אין לכם מספיק ביטים? תציצו רגע בבית וקרוב לודאי שתגלו שיש לכם פריט מוזיקלי כלשהו שאתם לא ממש צריכים ותוכלו לקבל תמורתו ביטים נוספים שיאפשרו לכם לרכוש את מה שרציתם.  העלו אותו לקטגוריה המתאימה במרקט, שתפו בפייסבוק שלכם ו- הכיף מתחיל..

  פלטפורמת השווקים הוירטואלים תופסת תאוצה גדולה בארץ ובעולם ומאפשרת לכם להשיג דברים שירדו למקום נמוך בסדרי העדיפויות שלכם כשאופן הרכישה שלהם היה באמצעות כסף רגיל שהיה אמור להספיק גם למזון ושכירות. מדובר בצורת חשיבה חדשה- חסכונית, בלתי אמצעית, כיפית שמייצרת קשרים חדשים, קהילה מבוססת והכי חשוב- עוזרת לכם להשיג דברים חשובים ואיכותיים שיעשו לכם טוב בלב וגם יקדמו את הקריירה שלכם!

לעמוד הפייסבוק של המיוזיק מרקט והסברים נוספים    |     התחברו למיוזיק מרקט 

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה