בלוג המוזיקה של לינקטון - התחנה הראשונה של המוזיקה בישראל

אתה כאן: בית | יחצ''נים | הכר את היחצ"ן - אורי צרור

הכר את היחצ"ן - אורי צרור

הכר את היחצ"ן - אורי צרור

קשר קרוב עם האמנים מתחילת התהליך והקפדה על חיבור עם אנשי מקצוע מובילים, אורי צרור מספר על משרד היח"צ שלו שתופס תאוצה רבה ומרשימה

 

כיצד הגעת לתחום היח"צ?
תמיד הייתי יזם. תמיד הייתה לי תשוקה לאקטואליה ותקשורת בתת מודע. לא הייתה סיטואציה של החלטה לפתוח משרד יחסי ציבור. זה קרה עם הזמן. הכרתי אנשי מפתח רלוונטיים, התגלגלתי והבנתי את הייעוד שלי.

אילו זמרים את/ה מייצג ?
כיום משרדי מטפל באמנים כמו מאור אדרי, אלקנה מרציאנו, הראל מויאל ועוד רבים וטובים. אני מטפל במחלקת המוזיקה של סוכנות רוברטו ובסוכנות המשותפת שלו עם שוקי ביטון, באמנים של אבי גואטה הפקות ועוד. יצא לי לאורך הדרך לטפל ולעבוד עם אמנים רבים נוספים מכל הז'אנרים ומכל המעמדות. למרות ההחלטה להסב את פעילותו של משרדי לתחומים המסחריים כמו צרכנות, אופנה, קולינריה ועוד, אף פעם לא שחררתי לחלוטין מהתרבות והמוזיקה. זה חלק ממני, שם התחלתי.

מהם רגעי השיא שחווית עם אומן שלכן?
וואו. קרו אינספור כאלה. כל הצלחה מבחינתי היא רגע שיא. אני מאושר ואוהב את העבודה שלי ונהנה מכל רגע. לאחרונה עשינו קאמבק עוצמתי להראל מויאל שהביא אותו למקום הראשון במדיה פורסט, המקום הראשון בחיפושים בגוגל, שער ב7 לילות, כתבות פריים טיים וסיקור תקשורתי נרחב מאוד. זו דוגמה יפה כיוון שהחשיפה שם באמת הייתה לא טריוויאלית. עשינו עבודה אדירה.

במה מתבטא התפקיד שלך בעת הוצאת שיר לרדיו?
אני והמשרד שלי מלווים את האמנים והשירים שבהם אנחנו מטפלים ממש מהשורש. לפעמים ממש מהיצירה של השיר, עושים עם האמן ומנהליו את כל הדרך עד היציאה ובצאת השיר לרדיו ובכלל לציבור אנחנו נכנסים למלחמה ו"מתאבדים" על הלקוח שלנו. עושים ה-כ-ל בכדי שהוא יצלח ויזכה לבמה המקסימלית שאפשר לספק לו.

טיפ לזמר צעיר בתחילת דרכו:
להתעסק בעיקר במוזיקה, לעטוף את עצמך באנשי מקצוע מנוסים שמאמינים בך ובדרך שלך ולתת להם לעשות את העבודה כל אחד בתחומו.

 

ליצירת קשר:
מייל orizror1@gmail.com

הגב עם פייסבוק

גלול למעלה